Srpen 2016

Merkelová je reptilián!

26. srpna 2016 v 12:28 | Maisha |  Reakce
Okej, hned na začátek: Nevím, co jsou reptiliáni, ale vím, že někteří z nás věří, že to jsou mimozemšťani a že jsou mezi námi. Já osobně na mimozemšťany věřím, ale ne na nějaký konkrétní a nemyslím si, že jsou mezi námi.

K tomuhle článku mě inspirovala facebooková stránka Chemtrails Czech Republic, na kterou jsem se dostala celkem náhodně přes stránku podporující uprchlíky. To je nepodstatné. Každopádně na Chemtrails jsem se dost nasmála, protože na ty věci nevěřím a přijde mi to celé uhozené.

V tomto článku plánuji sdílet ty (pro mně) nejvtipnější komentáře. Nechci zde nikoho urazit a jestli i vy věříte na chemtrails, okej, já vám to neberu, jen mi to prostě přijde vtipné.

A: ,,šlo by zjistit od kdy zase začne práškování, když už ta Merkelová odjela?"
B: ,,Monžá druhá půlka Prahy9 už je pod mrakem, u mě nicméně stále slunečno. Možná se chystá nějaká TAJNÁ návštěva zasvěcených v Praze."

,,Vím, zní to přehnaně, ale zamysleme se, přátelé. Židé, kteří byli propuštěni z táborů po 2 sv. válce museli mít proti plynu trochu imunity, což znamená, že jejich děti budou mít imunitu také. Navíc je to ta poslední věc, která někoho napadne k vypouštění. Já tam vidím pojítko, vy ne?"

A: ,,Konvička je reptilián"
B: ,,Konvička může být nějaká slabší odnož které nebylo dovoleno být mezi špičkami a tak se snaží realizovat ve slabší lize."

,,To je ale náhodička, že když má přijet Merkelová tak najednou 3 dny je nad Prahou a Sředočeským krajem obloha bez "mráčků" jako vymalovaná.

Myslím, že stačí. Jsem sama, nebo vás to také pobavilo?

Verš #3

24. srpna 2016 v 22:27 Verše z Nového zákona
Ne co vchází do úst, znesvěcuje člověka, ale co z úst vychází, to člověka znesvěcuje.
- Matouš 15, verš 11

Zkusme změnit názor

17. srpna 2016 v 12:26 | Maisha |  Téma týdne
Změnit názor je velmi těžké, ať už se snažím změnit názor svůj nebo někoho jiného. Krásně je to vidět například na (poslední dobou stále omílané) uprchlické krizi. Já na to mám nějaký názor a pak je tu samozřejmě skupina lidí, kteří mají velmi odlišný, možná přímo opačný názor. S takovými lidmi potom není řeč. Já si myslím svoje, jsem přesvědčená o svojí pravdě, ale ti lidé také. Oni můj názor nezmění, ale já jejich také ne. Samozřejmě věřím, že můj názor je správný, protože kdybych si myslela, že je špatný, tak bych ho změnila.
Ale řekla bych, že tak se lidé už prostě rodí. Já jsem o sobě už dlouho před uprchlickou krizí věděla, že smýšlím spíš levicově a věím, že všichni jsme si rovni. Pak jsou tu ti, kteří smýšlejí pravicově, což je pro mě směr naprosto nepochopitelný. A dnes tu máme situaci, kdy se společnost rozděluje na "vlastizrádce, sluníčkáře a kdoví co ještě" a na "xenofoby, nácky a kdoví co ještě". Přičemž první skupina jsou převážně ti, kteří smýšlí levicově a druhá skupina jsou převážně pravičáci.
Samozřejmě i tenhle článek je jen názor, takže je dost pravděpodobné, že ne všuchni budou souhlasit.

Verš #2

12. srpna 2016 v 12:42 Verše z Nového zákona
A nebojte se těch, kdo zabíjí tělo, ale duši zabít nemohou; bojte se toho, který může i duši i tělo zahubit v pekle.
- Matouš 10, verš 28

Verš #1

9. srpna 2016 v 14:26 Verše z Nového zákona
Blaze těm, kdo hladovějí a žízní po spravedlnosti, neboť oni budou nasyceni.
- Matouš 5, verš 6

Zobrazeno

6. srpna 2016 v 15:03 | Maisha |  Téma týdne
Ano, každého z nás taková věc dokáže naštvat. Jen si nejsem jistá, jestli se o tom dá pořádně rozepsat v tématu týdne. Samozřejmě jsou tu skvělí blogeři, který dokáží napsat zajímavý článek o čemkoliv, ale obávám se, že já taková nejsem.