Kdo vlastně jsem?

19. září 2016 v 15:11 | Maisha |  Téma týdne
Jednoduchá otázka, ale celkem složitá odpověď. Jistě by jsem mohla říct jsem člověk, jsem žena nebo prostě sedmnáctileté stvoření, ale to může říct stovky dalších. Co mne tedy dělá mnou? Barva vlasů, očí, počet nohou? Ano, bohužel ne všichni mají to štěstí mít obě. Moje minulost a všechno to, čím jsem si prošla? Nevím, jestli chci teď mluvit o mém výletu do Paříže na pátek třináctého. Ne, nebyl by to dobrý nápad... Příliš mnoho negativních vzponímek, které už asi nikdy nedostanu z hlavy.

Zaměřme se tedy spíše na to, jaká jsem. Tichá. Nemám moc kamarádů. Nemám ráda, jakým způsobem se jejich chování ke mne změnilo. Často ve svém volném čase zůstávám doma a čtu si nebo poslouchám písničky. Možná proto mám tolik času na blog. I když musím uznat, že se tomu nevěnuji tak, jak bych chtěla. A to kvůli mé další vlastnosti: lenost. Třeba právě teď bych mohla psát práci do školy, deset stránek, které musím odevzdat zhruba za dva týdny. Ale já radši ležím na posteli se sluchátkama v uších, píšu si s Američanem (který není tak úplně Američan) a řeším s ním to, jak utekl z Íránu po islámské revoluci. Ujišťuje mne, že opravdu utekl kvůli té revoluci a ne kvůli válce s Irákem, kterou to vyvolalo.

Víte, co mám ráda? Kočky. Moje ségra (která už s námi nebydlí) jich má pět. A k tomu dvě malé děti, které jsou v sedmém nebi když k nim příjdu a hraju si s nima. Malé děti jsou super. Neřeší to, jak člověk vypadá, ale prostě si jen užívají to, jak s nimi blbneme.

Nevím, co ještě o sobě psát. Trochu se bojím, že jsem toho už tak prozradila až moc. Takže vám už jen dám odkaz na písničku, která mi právě běží ve sluchátkách a rozloučím se.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama